فورتی گیت | fortigate

فورتی گیت(fortigate)

فایروال نسل بعدی یا NGFW فورتی گیت(FortiGate) با استفاده از پردازنده های امنیتی هدفمند و سرویس های امنیت اطلاعات آزمایشگاه های FortiGuard محافظت از امتیاز بالا ، بازرسی با کارایی بالا از ترافیک های دقیق و رمزگذاری شده را ارائه دهد.

این فایروال ها با دید کامل به برنامه ها ، کاربران و شبکه ها ، هزینه و پیچیدگی را کاهش می دهند و بهترین کیفیت را در اختیار شما قرار می دهند.

به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از فایروال های نسل بعدی، فابریک های امنیتی فورتی نت می توانند در سبد امنیتی جامع فورتی نت(Fortinet) و همچنین راه حل های امنیتی شخص ثالث در یک محیط multivendor برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات تهدید و بهبود وضعیت امنیتی در نظر گرفته شود.

از آنجا که شرکت ها استراتژی جامع و امنیت لایه 7 پیشرفته ، از جمله محافظت در برابر تهدیدات ، جلوگیری از نفوذ ، فیلتر وب و کنترل برنامه ها را در نظر می گیرند ، با یک مشکل بزرگ برای ادغام کردن رو به رو هستند. گارتنر تخمین می زند که تا سال 2019، 80٪ از ترافیک شرکت ها رمزگذاری خواهد شد و 50٪ از حملات هدفمند در ترافیک رمزگذاری شده برای نفوذ به شبکه ها یا داده های پیکربندی پنهان خواهند شد ، بنابراین استفاده از پورت HTTPS ضروری است.

محصولات فورتی گیت(fortigate) شركت فورتي نت كه شامل سيستمهاي مديريت يكپارچه حملات مي باشند که سطح امنيت بالایی را با تركيب بهترين و برترين برنامه هاي كاربردي شامل فايروال ، آنتي ويروس ، سيستم جلوگيري از نفوذ ، VPN، امکان وب فیلترينگ ، جلوگيري از هرزنامه ها و مديريت ترافيك شبكه ارائه مي دهند.

سيستمهاي فورتي گيت يك لايه بحراني بلادرنگ، در حفاظت آنتي ويروس بر مبناي شبكه اضافه مي كنند كه نرم افزارهاي آنتي ويروس را تكميل نموده و بدون اينكه طراحي را هزينه بر و كارآيي را پايين بياورند از استراتژي ” پدافند در عمق ” پشتيباني مي نمايد.

شركت فورتي نت تنها توليدكننده پردازنده های شتابدهنده ASIC در زيرساخت محصولات امنيتي می باشند و استفاده از فن آوری ASIC و ترکیب سیستم عامل FortiOS همراه با تراشه FortiASIC و جدیدترین نسلهای CPU کارآیی بسیار بالایی را بوجود آورده است.

سخت افزارهای امنیتی یكپارچه فورتی گیت محصولاتی قوی و كارامدی می باشندکه در شبكه های بزرگ با ترافیك های متنوع است و می تواند یك محافظ قدرتمند در برابر تمامی تهدیدات به شمار آید.فورتی گیت با امكاناتی بی نظیر، شما را در راهبری هرچه بهتر شبكه ی خود یاری می دهد.

پيشنهاد شرکت مهندسين مشاور تکين توسعه کيان (تکتا کام) به مديران و کارشناسان خبره در سازمان ها و نهادهاي دولتي و خصوصي و همچنين بانک ها، موسسات مالي و اعتباري استفاده و بهره مندي از اين محصولات منحصر به فرد و کارا مي باشد.

برخی ويژگي های فورتی گیت(fortigate):

Antispam(Intrusion Prevention (IPS
VoIP SupportAntivirus/Antispyware/Antimalware
Layer 2/3 routingIntegrated Wireless Controller
WAN Optimization & Web CachingApplication Control
فورتی گیت 300E

فورتی گیت 300E

فورتی گیت 60E

فورتی گیت 60E

فورتی گیت 100F

فورتی گیت 100F

فورتی گیت 1000D

فورتی گیت 1000D

فورتی گیت 500E

فورتی گیت 200E


گروه تکتا کام یکی از معدود شرکتهایی است که خدمات مشاوره، آموزش ، فروش، نصب و راه اندازی فورتی گیت و محصولات فورتی نت را ارائه می نماید و تمامی مراحل کار را به صورت مستند شده در اختیار کار فرما قرار می دهد.