فورتی گیت | fortigate

فورتی گیت(fortigate)

محصولات فورتی گیت(fortigate) شركت فورتي نت كه شامل سيستمهاي مديريت يكپارچه حملات مي باشند که سطح امنيت بالایی را با تركيب بهترين و برترين برنامه هاي كاربردي شامل فايروال ، آنتي ويروس ، سيستم جلوگيري از نفوذ ، VPN، امکان وب فیلترينگ ، جلوگيري از هرزنامه ها و مديريت ترافيك شبكه ارائه مي دهند.

تجهيزات فورتي گيت داراي گواهينامه هاي معتبری همچون +EAL4 و NSS بوده و همچنين تنها سيستمهاي امنيتي هستند كه چندين بار از ICSA Lab تائيديه گرفته اند.

سيستمهاي فورتي گيت يك لايه بحراني بلادرنگ، در حفاظت آنتي ويروس بر مبناي شبكه اضافه مي كنند كه نرم افزارهاي آنتي ويروس را تكميل نموده و بدون اينكه طراحي را هزينه بر و كارآيي را پايين بياورند از استراتژي ” پدافند در عمق ” پشتيباني مي نمايد.

شركت فورتي نت تنها توليدكننده پردازنده های شتابدهنده ASIC در زيرساخت محصولات امنيتي می باشند و استفاده از فن آوری ASIC و ترکیب سیستم عامل FortiOS همراه با تراشه FortiASIC و جدیدترین نسلهای CPU کارآیی بسیار بالایی را بوجود آورده است.

سخت افزارهای امنیتی یكپارچه فورتی گیت محصولاتی قوی و كارامدی می باشندکه در شبكه های بزرگ با ترافیك های متنوع است و می تواند یك محافظ قدرتمند در برابر تمامی تهدیدات به شمار آید.فورتی گیت با امكاناتی بی نظیر، شما را در راهبری هرچه بهتر شبكه ی خود یاری می دهد.

پيشنهاد شرکت مهندسين مشاور تکين توسعه کيان (تکتا کام) به مديران و کارشناسان خبره در سازمان ها و نهادهاي دولتي و خصوصي و همچنين بانک ها، موسسات مالي و اعتباري استفاده و بهره مندي از اين محصولات منحصر به فرد و کارا مي باشد.

برخی ويژگي های فورتی گیت(fortigate):

Antispam(Intrusion Prevention (IPS
VoIP SupportAntivirus/Antispyware/Antimalware
Layer 2/3 routingIntegrated Wireless Controller
WAN Optimization & Web CachingApplication Control


گروه تکتا کام یکی از معدود شرکتهایی است که خدمات مشاوره، آموزش ، فروش، نصب و راه اندازی فورتی گیت و محصولات فورتی نت را ارائه می نماید و تمامی مراحل کار را به صورت مستند شده در اختیار کار فرما قرار می دهد.