شرکت جونیپر(Juniper)

شرکت جونیپر (Juniper)

شرکت جونیپر(Juniper) از بدو تاسیس در سال 1996 با هدف فروش محصولات و خدمات شبکه‌هاي مبتنی بر IP پایه ریزی شد. از زمان شروع به کار این شرکت در بازار تا به حال، خانواده Router هاي Juniper رقيب اصلي شرکت بزرگ Cisco بوده‌اند.

همچنين شرکت جونیپر (Juniper) در سال 2004 با  شرکت مطرح NetScreen که از رهبران نوآوري در بازار امنيت شبکه های کامپیوتری بود، قدم مهمی در گسترش حوزه فعاليت در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات برداشت.
محصولات و خدمات مرتبط با امنيت شبکه شرکت جونیپر (Juniper) منحصرا به منظور بهينه‌سازي عملكرد تجهيزات امنيتي در شبکه و همچنین از بين بردن مشكلات ناشي از كاهش كارايي و ضعف ها و حفره های امنیتی، طراحی و عرضه شده اند.

معماری شکل گرفته در محصولات شرکت جونیپر (Juniper) با ایمن سازی لايه‌هاي مختلف شبکه اطمينان خاطر مديران ارشد فناوري اطلاعات را از حفاظت داده‌ها و شبكه‌ها ايجاد مي‌نمايد.
این شرکت با بيش از 9000 كارمند در 50 كشور دنیا توانسته محصولات و خدمات خود را به 40 سرویس دهنده برتر جهان و ديگر سازمان‌هاي دولتي و صنايع بزرگ ارائه دهد.

چرا امنیت شبکه اهمیت دارد؟

امروزه اطلاعات دیجیتال در قالب فایل های کامپیوتری و بانک های اطلاعاتی برای شرکت ها و سازمان ها و همچنین کاربرانی که اطلاعات شخصی را روی کامپیوترهای خود نگهداری می کنند، اهمیت اساسی دارد تا اطلاعات دیجیتال از دسترس افراد غیر مجاز محفوظ بوده و امنیت آن تضمین شود.

مشخصاً بستر اصلی نقل و انتقال اطلاعات دیجیتال, شبکه های کامیپوتری و از همه مهم تر شبکه جهانی اینترنت است و شما با اتصال کامپیوتر یا شبکه خود به اینترنت, این بستر ازتباطی را برای میلیون ها نفر (که هیچ اطلاعی از آن ها ندارید) در سراسر جهان فراهم می سازید تا به راحتی به اطلاعات شما دسترسی داشته باشند.

بنابراین لازم است همانگونه که جهت کنترل مقادیر ورودی و همچنین محیط داخلی شرکت ها و سازمان ها ( با توجه به اهمیتی که دارند) از سیستم های امنیتی استفاده می شود, برای سیستم شبکه و رایانه ها نیز یک سیستم امنیتی بالا در نظر گرفته شود. در غیر این صورت هر لحظه امکان دارد که فایل ها و بانک های اطلاعاتی مجموعه شما به سرقت رفته یا مخدوش شود.

شرکت تکتاکام با توجه به دارا بودن کارشناسانی با تجربه در زمینه امنیت و به خصوص برند جونیپر (Juniper)خدماتی همچون فروش , پشتیبانی و آموزش را به صورت عمومی و خصوصی به تمامی سازمان ها, شرکت های همکار و یا علاقه مندان ارائه می دهد.
برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق لینک های زیر به صفحه مورد نظر خود مراجعه کنید و یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دوره های آموزشی جونیپر (Juniper):

       

محصولات امنیتی شرکت جونیپر (Juniper):