معرفی تجهیزات سری سیسکو ASA

سری سیسکو ASA 5500

تجهیزات امنیتی معرفی شده که از محصولات شرکت سیسکو میباشند، می توانند مجموعه ای قوی از خدمات امنیتی را برای سازمان هایی با مقیاس كوچك ، بزرگ و گسترده و همچنین مراکز داده ارائه نماید.
یكی از مؤلفه های كلیدی محصولات امنیتی Cisco همان تجهیزات امنیتی یکپارچه سری Cisco ASA 5500 می باشد كه مقیاس پذیری برتری را ارائه كرده و محدوده تحت پوشش گسترده ای از نظر فناوری و راه حلهای فنی ارائه می نماید. محصول PIX در حدود ۱۰ سال عنوان فایروال های شرکتCisco را به خود اختصاص داده بود.

اما با آمدن ASA یک طراحی جدیدی در Firewall های این شرکت ایجاد شد. این طراحی باعث ایجادکارایی بسیار بالایی نسبت به نسل قبلی یعنی PIX شد. در این میان با ترکیب پایدارترین دیواره آتش در بازار های فناوری و یك سیستم جلوگیری از نفوذ (IPS) با كارآیی غنی محصولی منحصر به فرد توسط شرکت سیسکو ارائه شد.
از سوی دیگر امكاناتی از قبیل دسترسی  از راه دور با ثبات باعث شده است كه این سری از تجهیزات Cisco به سازمانها كمك كند تا ارتباطی با عملكرد بالا و ایمن را فراهم نموده و حداكثر بهره وری را از طریق محافظت از اموال و دارایی های حیاتی سازمان به دنبال داشته باشد.

ویژگی های محصولات سیسکو سری ASA 5500

  • ویژگی های امنیتی موثر در دنیای فناوری :
    تجهیزات Cicso ASA 5500 چندین ویژگی یکپارچه ، خدمات امنیتی با كیفیت و عملكرد بالا از جمله فایروال ، سرویس SSL و IPsec VPN، IPS با ارتباط پویا ، آنتی ویروس ها، آنتی اسپم و خدمات پالایش شبكه وب را در هم ادغام كرده و بصورت یكجا ارائه می كند. مجموعه این وِیژگی ها ، امنیت لایه به لایه برای برنامه های كاربردی، كنترل سطح دسترسی براساس نوع کاربر، حفاظت در برابر ویروسها، بهبود و كارآیی و بهره وری كاركنان، هشدار لحظه ای و آنی ، اتصال ایمن كاربران به شبكه در محل سایت و یا از راه دور را در اختیار شما قرار دهد.
  • معماری خدمات با قابلیت توسعه پذیری:
    تجهیزات سری Cicso ASA 5500 می توانند حفاظتی مناسب را برای کسب وکار های مختلف در مقابل محیطی هایی كه سرشار از تهدیدات امنیتی سریع هستند فراهم كند كه این از طریق تركیب نمودن قابلیت نرم افزاری و سخت افزاری و استفاده از ساختار توسعه پذیری ماژولار قدرتمند انجام می شود. معماری نرم افزاری و طراحی چند پردازشگری و قابل گسترش سری Cicso ASA 5500 باعث می شود كه سرویس گیرنده ها به راحتی بتوانند خدمات امنیتی با عملكرد بالا را از طریق پردازنده های خدمات امنیتی (SSP)، ماژول های سرویس دهنده امنیتی (SSM) و كارتهای سرویس دهنده امنیتی (SSC) نصب نموده و به كار بگیرند.
  • كاهش هزینه های عملیاتی و مدیریتی :
    تجهیزات Cicso ASA 5500 با ایجاد یک پانل مدیریتی قدرتمند و تعریف یك محیط کاربر پسند برای پیكربندی باعث ساده تر شدن مدیریت و كاهش هزینه آموزش كاركنان می شود در آن سو با قالب سخت افزاری مجتمع و یکپارچه در این سری از تجهیزات باعث كاهش هزینه قطعات یدكی می گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگيرید