شرکت فورتی نت(Fortinet)

شرکت فورتی نت(Fortinet)

شرکت فورتی نت(Fortinet) يکي از بزرگترين توليد کنندگان تجهيزات امنيت شبکه در کل دنيا مي باشد و همچنين جزء اولين شرکت هايي ست که تجهيزات مديريت يکپارچه تهديدات (Unified Threat Management (UTM ارائه مي دهد.این شرکت جزو برترین ها می باشد.

از زمان معرفي فورتي نت در ماه مي سال 2002، محصولات پرفروش فورتي گیت پيشرفت قابل توجهي را بدست آورده است. محصولات ارائه شده توسط شرکت فورتي نت در عين سادگي با قابليت ارائه بالاترين کارائي در مقابل تهديدات امنيتي طراحي شده اند.

لازم به ذکر است اين محصولات با رابط کاربري ساده (GUI) امکان تنظيمات و تغييرات را براي کارشناسان شبکه به سادگي فراهم مي کنند. در راستاي اهداف تعريف شده شرکت، مشتريان فورتي نت با مقياس هاي مختلفي شامل سازمان ها و نهادها و دواير دولتي و خصوصي مشخص شده اند.

نتايج استنتاج شده از درآميختن انواع تهديدات امنيتي با يكديگر نياز به بزرگترين عامليت يكپارچه امنيتي كه انعطاف پذيري نيز داشته باشد بيش از پيش از سوي کارشناسان ملموس شد که اين امر باعث افزايش ناگهاني فروش محصولات نيز مي باشد.

با توجه به فروش گسترده و بازاريابي حرفه اي و امکانات و قابليت هاي منحصر به فرد تجهيزات ارائه شده، شرکت توانسته تا سال 2011 صدها هزار دستگاه از اين محصولات را در سراسر جهان عرضه کند. شركت فورتي نت در بازار مديريت يكپارچه حملات (UTM) پيشگام بوده و برترين تجهيزات امنيت شبكه را كه شامل فايروال ، آنتي ويروس ، VPN ، سيستم جلوگيري از نفوذ ، جلوگيري از هرزنامه ها ، فيلتركردن سايتها و مديريت ترافيك مي شوند، در راهکارهاي امنيتي شبكه ارائه داده است.

آخرين گزارش IDC كه نشان مي دهد چگونه هر شركتي با هر گستردگي مي تواند به سرعت از دستگاههاي FortiGate استفاده نمايد ، امروزه فورتي نت را جزء پيشگامان توزيع كننده تجهيزات امنيتي قرارداده است.

دوره های آموزشی فورتی نت

محصولات شرکت FORTINET