محصول امنیتی شرکت F5 به منظور ایجاد امنیت برای سرویس های تحت وب

Application Security Manager

تجهیز جامعی برای ایجاد امنیت در سرویس های تحت وب (WAF) که از نرم افزار های تحت وب و اطلاعات در مقابل خطر های شناخته و ناشناخته محافظت میکند و از ورود بات های مخربی که استاندارد های امنیتی معمول را رد میکنند توسط بروز رسانی های خود جلوگیری میکند.

تهدیداتی که نرم افزار ها و اطلاعات ما را تهدید میکنند روزانه در حال پیشرفت هستند . این تهدیدات میبایست قبل از ورود به شبکه شناسایی و از ورود آنها جلوگیری شود , قبل از اینکه بتواند کارایی نرم افزار های تحت وب ما را مختل کنند و باعث به خطر افتادن اطلاعات مجموعه یا سازمان ما شوند.

تجهیز ASM که از خانواده محصولات BIG-IP کمپانی F5 است به شما این امکان را میدهد تا از ورود خطرات جدید و پیشرفته به داخل شبکه خود جلوگیری نمایید.

در تست های انجام شده تاثیرگذاری این تجهیز 99.89% بوده است و همچنین امکانات دیگری همچون SSL Offloading و جلوگیری از ذخیره سازی (Cache) محتویات الوده را به ما ارائه میدهد.

تجهیز ASM از خانواده BIG-IP به وسیله سیستم جلوگیری از حملات DDOS خود که در لایه 7 مدل مرجع OSI کار میکند و همچنین با استفاده از تکنیک های جلوگیری و کاهش پیشرفته , آنالیز ریز به ریز اطلاعات و سیستم یادگیری اتوماتیک خود از حملات جلوگیری میکند.

همچنین این تجهیز به ما قابلیت رویت و آنالیز ترافیک HTTP و WebSocket را میدهد تا بتوانیم از دیتا های مخربی که به شکل اطلاعات عادی در چت ها , استریم های ویدویی و ترافیک وب وارد شبکه ما مشوند جلوگیری کنیم.

ASM

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگيرید