سرویس تکتاکام  ويژه دانشگاه ها

 

شرکت تکتاکام با توجه به توانمنديها و تجارب خود در زمينه امنيت و شبکه  دانشگاه ها، و نیاز های موجود در آنها، سرویس  ويژه ای جهت دانشگاه ها راه اندازی نموده است

 

سرویس های مورد نظر شامل:

 

Accounting

 

راه حل های اشتراک گذاری اينترنت بين دانشجویان و پرسنل هميشه یکی از دغدغه های مديران شبکه دانشگاه ها بوده و هست، راهکاری که بتواند در عين سادگی تمام نياز های Accounting را تحت پوشش قرار دهد و از پایداری و امنيت بالایی برخوردار باشد، شرکت تکتاکام با ارائه دو محصول شما را در اين راه یاری خواهند نمود.

 

بهينه سازی پهنای باند

 

مشاهده شده است که دانشگاه ها مبلغ زیادی جهت خرید پهنای باند پرداخت می کنند و هر سال نيز نيازمند افزایش پهنای باند می باشند، اين مسئله به خاطر عدم کنترل مناسب روی پهنای باند اينترنتی می باشد،  در صورتيکه از مدل ترافيکی خود آگاه باشيم می توانيم نسبت به بهينه سازی پهنای باند اقدام نماییم، بهترین راهکار جهت مديریت و بهينه سازی ترافيک، کنترل بر پایه   application می باشد که به ادمين های شبکه اجازه می دهد مانيتورينگ و کنترل کاملی روی برنامه های های اينترنتی داشته و  ترافيک های هرز و Broadcast را شناسایی نموده و نسبت به حذف و یا محدود نمودن آن اقدام نمایند.

با رعایت و به کارگيری راه حل های ارائه شده توسط متخصصین تکتاکام نه تنها در هزينه های خريد پهنای باند صرفه جویی خواهد شد، بلکه تاخير و کندی ترافيک اينترنتی در شبکه به صورت محسوس کاهش خواهد یافت.

 

 

لایسنس

 

تجهيزات امنيتی اعم از فایروال و UTMها جهت به روز رسانی Signatureهای خود نیاز به  لایسنس دارند که معمولا به صورت سالیانه نیاز به تمدید می باشد، شرکت تکتاکام با راه اندازی مرکز پشتیبانی خود، لایسنس  های خود را دانلود و مدیریت نمایید.

در صورتی که تا انتهای مهر ماه اقدام به تهیه لایسنس نمایید از تخفیف ویژه ما برخوردار خواهيد شد.

 

تجهیزات امنیتی

 

شرکت تکتاکام با دانش و تجربه کارشناسان خود در تامين، نصب و پشتيبانی تجهيزات  امنیت شبکه  و تجربه کارشناسان شرکت تکتاکام در30 پروژه دانشگاهی شما را در انتخاب و تهيه محصول مناسب با شبکه دانشگاه که تمام نيازهای امنیتی  کنترلی مورد نظر شما را برآورده سازد، همراهی خواهد نمود.

 

امنیت سرویس ها

 

وب سرور ها، سرور های ثبت نام آنلاین و دیتا بیس ها از اهميت ویژه ای برخودار هستند و لازم به برقراری امنیت حداکثری در آنها می باشد، شرکت تکتاکام با تکیه بر تجارب فنی خود شما را در رسیدن به اين نقطه همراهی خواهند نمود.

 

بهینه سازی شبکه

 

معمولا شبکه دانشگاه ها بر اساس افزایش دانشکده ها و دانشجو ها گسترش پیدا کرده که باعث شده است به صورت جزيره ه ای و غیر متمرکز رشد نماید و اين خود مشکلات را به همراه داشته است، بازنگری در شبکه دانشگاه ها و طراحی مناسب با توجه به  تجهيزات موجود راهکاری است که وضعیت شبکه شما را با ثبات و امن خواهد نمود.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگيرید