فورتی آنالایزر(FortiAnalyzer)

فورتی آنالایزر(FortiAnalyzer): اهمیت ذخیره سازی و برسی log یا گزارش های دستگاه های امنیتی مانند : Firewall ، و یو تی ام های شرکت فورتی نت با نام فورتی گیت امروزه بر کسی پوشیده نبوده و یکی از مهمترین دغدغه هایی است که در کنترل و پایش یک شبکه با درصد امنیت بالا باید رعایت شود
FortiAnalyzer یا به عبارتی دستگاه فورتی آنالایزر یکی دیگر از محصولات شرکت فورتی نت است که به برسی و تحلیل Log های ارسالی از سایر محصولات فورتی نت و به خصوص فورتی گیت می پردازد.

فورتی آنالایزر | FortiAnalyzer

محصول فورتی آنالایزر که صرفا به جهت ذخیره سازی و تحلیل Log های سایر دستگاه های ساخت شرکت فورتی نت می باشد.

این محصول دیدگاهی منحصر بفرد در جهت امنیت شبکه و نگاهی بسیار گسترده نسبت به تحیل log ها دارد , ویژگی منحصر بفردی که FortiAnalyzer یا به عبارتی دستگاه فورتی آنالایزر را از سایر محصولات مشابه متمایز می کند تعدد و گوناگونی گزارشاتی است که سایر محصولات مشابه قابلیت ارائه آنها را از روی Log دستگاه های ساخت کمپانی فورتی نت ندارند.
این بدین معنی است که کمپانی Fortinet یا فورتی نت برای تحلیل و بررسی Log تجهیزاتی مانند : فورتی گیت مکانیزمی را فراهم کرده که سایر آنالایزر ها ازتحلیل آن عاجز هستند .
و شما را قادر می کند که به سهولت انواع گزارشات مرتبط با حملات سایبری ، ویروس ها ، اطلاعات خارج شده از طریق ایمیل و مسنجر ها و …. را در اختیار داشته باشید تا بتوانید از اطلاعات محرمانه خود محافظت کنید .

 

برای مشاهده دمو آنلاین این محصول کلیک کنید

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگيرید