فورتی بالانسر(FortiBalancer)

فورتی بالانسر(FortiBalancer) و FortiADC به جهت کنترل و بهینه سازی دسترسی به منابع شبکه ، ایجاد دسترسی متعادل به سرور های کاربردی و همچنین افزایش کارآیی برنامه های کاربردی در شبکه های گسترده تعریف و پایه ریزی شده اند.با توجه به تکنولوژی این دستگاه که بر اساس بهروری و افزایش سرعت امنیت و شتاب دهنده هوشمند طراحی شده است درجهت بالابردن کارایی شبکه اهدافی را دنبال می کند.این تجهیزات به منظور بهینه سازی در جهت کنترل دسترسی برنامه های کاربردی شبکه نیز می باشد. از ویژگی های سخت افزاری این محصول می توان به وجود GE SFP+ ports 10، SSL ASIC مبتنی بر سخت افزار ، کانالهای مدیریتی منحصربه فرد ، منبع تغذیه دوگانه و امکان افزایش کارایی سیستم تا 50 Gbps در لایه چهارم اشاره کرد .

از دیگر مزایا ی این راهکار امکان تضمین ۹۹٫۹۹۹% در قابلیت در دسترس بودن اطلاعات شبکه، بالابردن کارایی برنامه های کاربردی در شبکه و صرفه جویی در مصرف پهنای باند مورداستفاده را می توان نام برد.

 

 

Application Delivery Controllers – FortiBalancer

فورتی بالانسر | FortiBalancer

در عین حال مزایای ذیل نیز از ویژگی های راهکار کنترل در تحویل برنامه های کاربردی است :

  • تنوع در جهت ارائه گزارش های تحلیلی تا مرز 300 نوع، که در این حالت شبکه کاملا پایش شده و درنتیجه به بهترین وجه سیاست های امنیتی پیاده سازی شده و امکان شناخت تهدیدات و حملات به حد اکثر خواهد رسید.
  • امکان مدیریت در رخدادهای تجهیزات فورتی گیت و سایر تجهیزات و محصولات فورتی نت ،دید گسترده ای از عملکرد و صحت منابع شبکه ارائه خواهد داد.
  • امکان فضای ذخیره سازی گسترده که بیش از 6 ترابایت خواهد بود و در این حالت مدیران شبکه فضاهای اطلاعاتی را متوازن کرده و گزارش های متنوعی از عملکرد منابع خواهند داشت .
  • امکان تعریف محدوده مجازی (VDOMs) و تعیین محدوده های مجازی مختلف به جهت کنترل و مدیریت دفیق تر FortiADC
  • امکان ویژگی مهم SSL Offloading, HTTP Compression
  • امکانات و ویژگی های منحصر بفردی همانند : Event correlation, forensic analysis, vulnerability assessment تاثیرات بی بدیلی در جهت امنیت شبکه های گسترده و پیچیده نمایان خواهد کرد.
  • امکان IP Reputation Service که بر اساس این ویژگی محافظت کاملی از حملات وب که به صورت خودکار از منابع مخرب ارسال میشود خواهد داشت .

برای مشاهده دمو آنلاین این محصول کلیک کنید

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگيرید