فورتی دیداس(FortiDDoS)

 DDoS Attack Mitigation Appliances – FortiDDoS

 

خانواده محصولات فورتی دیداس(FortiDDoS) تجهیزاتی هستند که به منظوره ارائه سرویس های پایشreal time علاوه بر تشخیص و پیشگیری از حمله انکار سرویس توزیع شده (DDoS) ساخته شده اند .

 

فورتی دیداس(FortiDDoS) به شما کمک می کند تا زیرساخت های سرویس های اینترنتی سازمان خود را از تهدیدات و اختلالاتی که در سرویس های بر خط شما توسط حملات DDoS صورت می گیرد محافظت کنید .همچنین می توانید زیرساخت های حیاتی خود را بر روی فضای رایانش ابری از حملات مصون داشته .درعین حالی با تکیه بر فن آوری های فیلترینگ و پایش پیشرفته اجازه می دهد تا ترافیک قانونی واصیل دردسترس سرویس دهنده ها قرار گیرد.این امکان فراهم می شود تا تمامی سرویس های معرفی شده شما در فضای مجازی همیشه در دسترس باشد.

فورتی دیداس(FortiDDoS)

این تجهیزات پیشرفته با عملکرد بالا و ساختار تدافعی از حملات DDoS جلوگیری کرده ، و به طور کامل سازگار با فن آوری های امنیتی موجود و زیرساخت های استاندارد شبکه می باشد.

ویژگی های فورتی دیداس(FortiDDoS):

  • رفتار سنجی مناسب و یافتن حملات بر اساس عملکرد پیشرفته پردازشگر فورتی ASIC DDoS
  • محصول فورتی دیداس امکان شناسایی و کنترل هر تهدیدی از جمله حملات هر چند کم حجم را با توجه به پیچیدگی های لایه برنامه دارد و تمامی آنها را تشخیص می دهد.
  • تشخیص حملاتDDos مبتی بر سخت افزار بوده و نسبت به تاخیز زمانی کمتر از 50 میکرو ثانیه حساس می باشد.
  • ویژگیIP Reputation که بر این اساس ارزیابی های مجدیدی از حملات صورت گرفته انجام می شود تا تهدیدات و ترافیک ناشی از حملات تکراری کاهش یافته و خطرات ناشی از تشخیص false positive نیز کمتر می گردد.
  • امکان استفاده از ویژگی granular visibility که منجر به بررسی و پایش موردی تمامی حملات دیداس شده و در نتیجه ترافیک ناشی از این حملات به طور خودکار کاهش خواهد یافت.
  • امکان پیاده سازی بر خط و Transparent که در نتیجه استقرار فورتی دیداس را در شبکه شما آسان می کند و امکان مدیریت و کنترل حملات هدفدار را نسبت به ردیابی منبع هدف خواهد داشت.
  • امکان تعریف دامنه های مجازی در تجهیزات فورتی دیداس این ویژگی را در بر خواهد داشت تا سیاست های امنیتی جداگانه در هر بخش قابل تعریف باشد.
  • امکان مدیریت پهنای باند و سیاست های تعریف شده در این حوزه که باعث می شود هر مشتری و یا کاربری پهنای باند از پیش معین و تعریف شده ای را داشته باشد.

برای مشاهده دمو آنلاین این محصول کلیک کنید

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگيرید