فورتی سند باکس(FortiSandBox)

فورتی سند باکس(FortiSandBox) برای تشخیص تهدیدات پیشرفته و حفاظت از دارایی های شبکه طراحی شده و دارای قابلیت های منحصر بفردی برای شناسایی حملات هدفمند می باشد. به طور فزاینده در مقابل دفاع سنتی که در ساختار شبکه مورد استفاده قرار می گیرد مقابله می کند .

ارائه منحصر به فرد در دو سطح ،که امکان پایش و کنترل از تمام پروتکل ها و برنامه هارا فراهم می آورد وهمچنین امکان یکپارچه سازی با زیرساخت های تجهیزات فورتی گیت را خواهند داشت.
فورتی سند باکس(FortiSandBox) ارائه شده تا حفاظت بسیار موثر در برابر نوعی از تهدیدات نو ظهور را داشته باشد. که از نظر هزینه مقرون به صرفه و همچنین ساده برای استقرار و مدیریت و کنترل می باشد .

فورتی سند باکس به عنوان یک مکانیزم مکمل در دفاع از دارایی های شبکه بوده و خود با تجزیه و تحلیل یک فایل در یک محیط مشخص به شناسایی تهدیدات ناشناخته و کشف چرخه عمر حمله ی به صورت کامل می پردازد .
فورتی سند باکس با دسترسی به اطلاعات غنی و کاملی از تهدیدات و حملات و همچنین راهکار های مقابله با آن که در آزمایشگاه فورتی گارد FortiGuard در اختیار دارد با بروز رسانی خودکار و امکان به اشتراک گذاشتن اطلاعات به دست آمده با آزمایشگاه به منظور دریافت به روز رسانی های منحصر به فرد حفاظت خودکاری را برای کمک به سازمانها در جهت کاهش مخاطرات و تهدیدات به همراه خواهد داشت. و در نتیجه باعث کاهش هزینه های سازمانی در رابطه با مقابله با تهدیدات خواهد بود.

فورتی سند باکس(FortiSandBox) 

ویژگی های فورتی سند باکس

بررسی فعالیت ها نسبت به ویژگی ها:

اجرای پروسه ها در یک محیط مشخص و مجازی ایمن ( “سندباکس” ) که منجر به تجزیه و تحلیل تغییرات در فعالیت سیستم می شود ، و در عین حال در معرض تهدیدات پیچیده قرار نمی گیرد

پایش و بررسی در تمام محیط های عملیاتی :

کد های شبیه سازی در محیط مشخص و مجازی ایمن بررسی و اجرا می شود در نتیجه بر اساس فعالیت های در نظر گرفته شده ، کنترل شده و در محیط عملیاتی نیز پوشش امنیتی گسترده تری را خواهند داشت.

پایگاه اطلاعاتی غنی و پرباری از از تهدیدات و حملات کشف شده :

اطلاعات جمع آوری شده در آزمایشگاه FortiGuard مربوط به چرخه عمر یک تهدید به صورت کامل که با بروز رسانی سند باکس از این سرویس، باعث استقرار پایگاهی منحصر بفرد از تهدیدات و راهکار های مقابله با آن می شود

ارائه مجوز رسمی از محصولات مایکروسافت :

امکان بررسی وضعیت پروانه بهره برداری از محصولات مایکروسافت به صورت تعبیه شده ، که با شرایط خاص محیط های مجازی نیز امکان پذیر است.

امکان ارائه گزارش های تحلیلی :

پس از دریافت و بررسی فایل های آلوده و یا مشکوک امکان ارائه گزارش های که وضعیت امنیتی فایل مورد نظر را اعلام می نمایید در نتیجه فایل مخرب و یا اجزای تاثیر پذیرفته شناخته شده را معرفی می نماید

 

 

برای مشاهده دمو آنلاین این محصول کلیک کنید

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگيرید