معرفی JuniperISG

محصولات سریISG شرکت جونیپر را می توان به عنوان محصولی قدرتمند و مناسب به جهت ایجاد شبکه ای ایمن در نظر گرفت که در نگاه اول با پشتیبانی از ضد ویروسAnti-Virus ، ضد هرزنامه Anti-Spam ، فیلتر کردن سایت های مورد نظر شما Web Filtering و دفع حملات سایبری Deep Inspection به عنوان سد دفاعی مستحکم در ساختار شبکه شما نقش ایفا می کند.

سري ISG شرکت معتبر و خوش آوازه جونیپر به جهت ايمن سازی لبه شبکه ها یا درگاههاي ورودي شرکت و همچنین سازمان های با مقیاس بزرگ ،متوسط، و علی الخصوص مراکز اطلاعاتی طراحي و عرضه شده است.

ویژگی ها

در سري ISG ویژگی های امنیتی که شامل سیستم پیشگیری از نفوذ (intrusion prevention system ( IPS ، آنتی اسپم anti-spam ، فیلترینگ محتوای وب و پروتکل انطباق محتوا در اینترنت
(Internet Content Adaptation Protocol ( ICAP و همچنین می تواند شامل سیستم تشخیص نفوذ و جلوگیری از حملات (IDP) و یاخدمات بسته عمومی رادیویی (General Packet Radio Service ( GPRS و دیوار آتش برای محیط های شبکه تلفن همراه باشد.
معماری به کار گرفته شده در سری محصولات ISG این امکان را فراهم می آورد تا با به کارگیری با انواع ارتباطات فیبر و بستر های مس ، قادر به تقسیم بندی و جداسازی ترافیک برای سطح دسترسی های مختلف باشد .

همچنین اجازه می دهد تا چند ، دیوار آتش مجزا و یا مسیریابی جداگانه تعریف شود تا کمترین تاثیر در سیاستهای زون های مختلف در شبکه ایجادشود.
ماژول های امنیتی در نظر گرفته شده در سری ISG با حفظ پروسه ها و حافظه اختصاص داده شده به آن ، باعث کاهش مصرف منابع در تجهیز به صورت جداگانه برای صرفه جویی بیشتر در هزینه شده وعلاوه بر محافظت و دفاع همه جانبه در برابر تهدیدات امنیتی در محصولات مشترک سری ISG با IDP می توانید اطلاعات مناسبی از نوع نرم افزار و نسخه های نرم افزاری که ممکن است به شبکه اضافه شده باشد را بدست آورد.

ویژگی ها و مزایا :

  • كارايي و عملکرد واقعي: طراحي معماری ASIC سبب شده است كه تجهیزات در این سری در تمام حالتهاي كاري و متد های پیاده سازی بهروری خطي خود را حفظ نمايد.
  • امنيت در شبكه : سري محصولات ISG به سرویس هاي وب فيلترينگ،, IPS آنتي ويروس،آنتي اسپم به صورت انتخابي با توجه به نیاز مشتری به IDS نیز مجهز مي باشند.
  • امکان ایجاد شبکه های مجازی : تعریف مناطق امنيتي منحصر به فرد ، تعریف فايروال هاي مجازي ،شبكه هاي مجازي و روترهاي مجازي اين وِیژگی را به مدير شبكه مي دهد تا سياست هاي امنيتي را در بخش هاي مجزایی در شبكه اعمال نمايد .
  • پشتيباني از IPV6
  • سري ISG محصول شرکت جونیپر به همراه IDP در برابر کرم ها اینترنتی ،تروجان ها ، بدافزارها،جاسوس افزارها و هكرها مقابله كرده و شبكه را در برابر نفوذ هاي ناخواسته ايمن مي سازد
  • پایداری و انسجام سخت افزاري: امکان افزونگي قطعات سخت افزاري به تجهیز به صورت ماژولار, در ساختار افزونگی HA و Route Base VPN
  • گواهی نامه های دریافت شده : سري ISG گواهي های تطابق با الزامات مطرح شده در ICSA,FIPS, را بدست آورده است و تمامی آنها را پاس کرده است.

 

ISG1000 :

این فایروال دارای 4 پورت Copper ثابت 1000/100/10 می باشد و قابلیت اضافه نمودن 2عدد کارت توسعه بنا به نیاز مصرف کننده شامل انواع پورت فیبر نوری, VDSL ,ADSL,T1/E1,Copper و … را شامل میگردد . قابلیت نصب دو عدد کارت امنیتی به صورت انتخابی می باشد همچنین قابلیت پشتیبانی از یک منبع تغذیه را دارا است.

ISG2000 :

این فایروال دارای پورتهای ثابت نمی باشد و قابلیت اضافه نمودن 4 عدد کارت توسعه بنا به نیاز مصرف کننده شامل انواع پورت فیبر نوری,Copper,VDSL ,ADSL ,T1/E1 و… را شامل میگردد. قابلیت نصبه سه عدد کارت امنیتی به صورت انتخابی می باشد همچنین قابلیت پشتیبانی از دو منبع تغذیه را داراست.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگيرید