معرفی محصولات سری JuniperSSG

سري SSG از محصولات شرکت جونیپر به منظور ایمن سازی ارتباطات شبکه های گسترده با ساختار wan طراحی شده است و همچنين امکان بهربرداری در شبكه های محلي پرسرعت و شبکه های داخل سازمانی برای مقابله و محافظت از حملاتی که بر اساس محتوا عمل کرده اقدام نموده و راه نفوذ را بر حملات لايه ی برنامه کاربردی Application Layer سد مي نمايد .
JuniperSSG ازمحصولات شرکت موارد مختلفی از ویژگی های سیستم های یکپارچه امنیتی (Unified Threat Management)
از قبیل فایروال Stateful ، سرویس های VPN IPSEC ،آنتی اسپم ، وب فیلترینگ و آنتی ویروس شامل anti-spyware, anti-phishing, and anti-adware را در خود گنجانده است .

سري SSG از این محصولات با داشتن Interfaceهاي كاربردي یا رابط کاربری با ویژگی های منحصر به فرد توان تعریف وتوسعه و همچنین مدیریت منطقه هاي امنيتي مجزا و گروهی را به مديران و کارشناسان ارشد سازمان ها داده و بر این اساس توانايي اعمال سياست هاي امنيتي و دسترسي را در ميان زون های مختلف شبكه ايجاد مي نمايد .
از ديگر امتيازات و ویژگی های سری محصولات جونیپر SSGمي توان به وجود رابط گرافيكي قدرتمند ،رابط دستوري خطی و همچنین مديريت از طريق سيستم مديريت مركزي (NSM)اشاره نمود .

JuniperSSG

Series500 :

یکی از قدرمند ترین فایروال ها در سری SSG می باشد. این سخت افزار دارای 4 پورت 10/100/1000 و قابلیت اضافه نمودن 6 کارت توسعه (I/O SLOT) بنا به نیاز مصرف کننده شامل انواع پورت فیبر نوری (SFP) , پورت اترنت(10/100/1000) ,DS3 ,E3 , E1 , T1 , سریال Serial ,انواع ADSL و G.SHDSL  می باشد و همچنین قابلیت پشتیبانی از 2 منبع تغذیه (Power Supply)  را دارا است.

Series 300 :

این سری نیز هم جز فایروال های رده با لای خانواده SSG می باشند که قابلیت اجرای عملیات در محیط های سازمانی بزرگ را دارا می باشند. این سری از فایروال دارای 4 پورت 10/100/1000 بصورت ثابت بوده و به ترتیب قابلیت قرار گیری (350 SSG) و 3 (SSG 320 ) کارت توسعه را دارا می باشند. فایروال های سری 300 نیز مانند سری قبل قابلیت پشتیبانی از انواع کارت های توسعه را دارا می باشند.

Series 100 :

جز فایروال های رده متوسط خانواده SSG  می باشند که قابلیت اجرای در محیط های سازمانی متوسط و بزرگ را دارند. این سری از فایروال ها دارای 8 پورت 100/10 و 2 پورت 1000/100/10  بصورت  ثابت بوده و قابلیت قرار گیری 4کارت توسعه را دارند. این سری از فایروال ها نیز مانند سری های بالا قابلیت پشتیبانی از انواع کارت های توسعه را دارا می باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگيرید